Czas i koszty dostawy

 

Darmowa wysyłka kurierem na terenie Polski powyżej 600 zł.

 

Paczkomaty InPost – 18  zł

Przesyłka kurierska InPost – 20 zł

Przesyłka kurierska InPost za pobraniem – 25 zł

Odbiór osobisty na terenie Częstochowy po wcześniejszej przedpłacie – 0 zł 

Koszty dostawy różnią się w zależności od wybranego sposobu dostawy. Podczas składania zamówienia będą mogli Państwo wybrać sposób dostawy jak i również metodę płatności. Niezależnie od ilości zamówionych produktów, koszty dostawy pozostają takie same. 

 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

 

Wszystkie produkty, które są znajdują się na naszej stronie, są dmuchane i malowane pod indywidualne zamówienie, dlatego czas realizacji zamówień w okresie przedświątecznym może wynosić do 10 dni roboczych. Jeśli zależy Państwu na szybszej realizacji – przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt.

 

PRZEDSPRZEDAŻ

 

W sezonie nieświątecznym (wiosną, latem) prowadzimy przedsprzedaż ozdób – zamówienia są przyjmowane przez sklep internetowy, natomiast, jeśli ozdoby są niedostępne, ich wysyłka odbywa się w miesiącach przedświątecznych (październik, listopad grudzień). Jeśli zależy Państwu na szybszej realizacji – przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt.

 

CZAS DORĘCZENIA

 

Przesyłki InPost doręczane są w ciągu 24 godzin od nadania (w dni robocze). W niewielu przypadkach przesyłka doręczana jest do 48 godzin od nadania.

 

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE

 

Istnieje możliwość wysłania ozdób poza granice Polski. Koszt wysyłki międzynarodowej jednego kartonu (do 36 sztuk) to 120 zł. W sprawie zamówień międzynarodowych prosimy o kontakt.